Strona główna» Sprzęt

Sprzęt

SYSTEMY GŁOŚNIKOWE I MONITOROWE

Nasze systemy głośnikowe to zestawy zarówno liniowe jak i konwencjonalne, używamy jedynie uznanych marek jak NEXO, JBL, BOSE, SLS Acoustic, które można zastosować podczas większych produkcji telewizyjnych i koncertowych. Ponadto posiadamy dużą ilość małego i średniego nagłośnienia które wspaniale sprawdza się przy nagłośnieniu mniejszych imprez i planów telewizyjnych.

MIKROFONOWE SYSTEMY BEZPRZEWODOWE      

Używamy najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezprzewodowej transmisji sygnału. Posiadamy systemy mikrofonów bezprzewodowych SHURE klasy UHFR i SLX, SENNHEISER klasy G2. Nasze systemy są w pełni wyposażone w zestawy antenowe i pełną gamę nadajników Hand Held z główkami dynamicznymi i pojemnościowymi oraz Body Pack z mikrofonami do klapy jak i nagłownymi.

MONITOROWE SYSTEMY BEZPRZEWODOWE

W rozwiązaniach monitorów dousznych i fonii zwrotnych używamy sprawdzonych rozwiązań firm takich jak SHURE PSM i SENNHEISER G2, G3 gwarantujące niezawodność w jakości i bezprzewodowej transmisji sygnału

KONSOLETY MIKSERSKIE

W naszej pracy wykorzystujemy duże i małe konsolety mikserskie najlepszych producentów jak SOUNDCRAFT ALLEN&HEATH . W ofercie nie może również zabraknąć najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań CYFROWYCH. Mamy do dyspozycji gamę konsolet YAMAHA, prekursora i lidera w dziedzinie produkcji cyfrowych stołów mikserskich.

MIKROFONY I PERYFERIA

Oprócz zestawów mikrofonów bezprzewodowych pozostawiamy do państwa dyspozycji całą gamę kablowych mikrofonów instrumentalnych i wokalowych wiodących producentów SHURE, SENNHEISER, AKG, AUDIO-TECHNICA, RHODE, NEUMANN, jak również kompleksową ofertę PROCESORÓW DYNAMIKI wykorzystywanych głównie przy instalacjach analogowych.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Dbając o komfort klienta korzystamy ze wsparcia naszych partnerów dzięki czemu zapewniamy również: konstrukcje sceniczne, oświetlenie, multimedia, oprawę artystyczną i konferansjerską, a także przeciwpożarowe zabezpieczenie planów i imprez włącznie z wozami strażackimi, bez zbędnych formalności jak w PSP czy OSP – wystarczy telefon.