Strona główna» Firma

Firma

PRODUKCJE FILMOWE I TELEWIZYJNE

Od początku działalności specjalizujemy się w dość specyficznej technologicznie dziedzinie tj. w realizacjach nagłośnienia przy produkcji programów telewizyjnych. Nasza firma bierze udział przy tworzeniu wielu popularnych programów, filmów i seriali telewizyjnych.

Będąc w pełni świadomymi, że jest to specyficzna technologicznie gałąź z dziedziny nagłośnienia korzystamy z naszych bogatych doświadczeń wyniesionych w pracy przy realizacji produkcji telewizyjnych.

Nagłaśniamy plany programów TV kompleksowo od publicystyki, po programy muzyczne, stosując kombinacje systemów nagłośnieniowych tak aby zapewnić pełną słyszalność w studio a za razem nie kolidować z nagraniem emisyjnym.

Na planie produkcji telewizyjnej nasze nagłośnienie zapewni pełno-pasmowy przekaz muzyki z maszyn i tworzonej „na żywo", po nagłośnienie mikroportów, gwarantując niemalże studyjną jakość dźwięku podczas nagrania czy emisji.

KONCERTY, EVENTY, IMPREZY ARTYSTYCZNE.

Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości sprzęt angażując przy tym doświadczoną kadrę techników i realizatorów uznanych w środowisku muzycznym.

To co robimy jest naszą wielką pasją, podczas realizacji poszczególnych projektów kierujemy się zdobytymi przez lata doświadczeniami po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta zapewnia szerokie i nowoczesne zaplecze sprzętowe, które pozwala nam sprostać projektom na dużą i małą skalę.

SYSTEMY PROFESJONALNE

Nasz nowy dział zajmuje się projektowaniem i instalacjami wysokiej klasy systemów elektroakustycznych.

Nagłaśniamy obiekty przemysłowe, centra handlowe, stadiony i hale sportowe, teatry, kościoły, audytoria i sale konferencyjne, hotele, puby i restauracje.

W tym zakresie pracujemy z najlepszymi markami na świecie. Nasi partnerzy swoim doświadczeniem i jakością oferowanego sprzętu pozwalają nam zagwarantować klientom najwyższą jakość wykonania projektu